Partneři Aikido Děti Olomouc

Děkujeme všem partnerům za podporu. Velice si vážíme všech, kdo přispívají k tomu, že děti a mládež mají možnost navštěvovat sportovní kluby.


KATPET výroba nábytku s.r.o.

Český výrobce kvalitního nábytku na míru, která již přes 10 let svou širokou paletou sortimentu a výborného designu drží krok s dobou, podpořil náš spolek  příspěvkem pro rozvoj aikido v dětském oddílu.

katpet.czBP STAVBY Morava s.r.o.

Společnost BP Stavby, stavební a inženýrská společnost realizující projekty pro bydlení, podnikání, obchod a služby v ČR, podpořila náš spolek  příspěvkem pro rozvoj aikido v dětském oddílu.

bpstavbymorava.cz


TRANSVIA s.r.o.

Jsme sice mladá firma, ale se silným zázemím a partnery v zádech. Náš tým tvoří lidé s mnohaletými zkušenostmi získanými v logistických společnostech a distribučních centrech a to jak za monitory v kancelářích, tak za volanty na cestách a dálnicích téměř po celé Evropě. Ale zkušenosti nejsou to hlavní co nabízíme. Protože moc dobře víme, že i díky obchodním kontaktům mohou vznikat nová přátelství, snažíme se ke každému zájemci o naše služby přistupovat až kamarádsky, ale přitom profesionálně. Jsme tu od toho, abychom starosti s dopravou vašeho zboží řešili za vás, od začátku do konce. Říká se, že většina tras vede z bodu A do bodu B, my to vidíme jinak...

Trasa vede vždy z bodu A do bodu Z.

A vše co je mezitím, jsme MY!

Podpořila náš spolek příspěvkem pro rozvoj aikido v dětském oddílu.

transvia.cz


FOX LASER s.r.o.

Fox Laser s.r.o., mladá firma zabývající se zakázkovým CNC laserovým pálením plechů a ohraňováním, podpořila náš spolek příspěvkem pro rozvoj aikido v dětském oddílu.

foxlaser.czGLANC 

automatické vratové systémy

Garážová vrata a vratová technika na míru

Naše společnost byla založena v roce 1997. Zabývá se výrobou, prodejem a montáži širokého sortimentu vratové techniky. Zakládáme si na individuálním přístupu k zákazníkům, jejichž spokojenost nás v naší práci pohání více než 20 let.

Podpořila náš klub spolek příspěvkem pro rozvoj aikido v dětském oddílu.

glanc-vrata.cz


SERVIS PETR KŘIVÁNEK

Firma SERVIS KŘIVÁNEK, která poskytuje kvalitní předprodejní, záruční a pozáruční servis zemědělských a stavebních strojů , podpořila náš spolek příspěvkem pro rozvoj aikido v dětském oddílu.

serviskrivanek.cz


R6 CLUB OLOMOUC

R6 Club Olomouc , místo našlapané zábavy a hudebního zážitku. Moderní klub v centru města, který ti nabídne opravdu hodně. Luxusní zázemí, profesionální přístup personálu a pravidelné mejdany každý týden! Otevřeno každý čtvrtek, pátek a sobotu od 21.00 do 5.00.- Luxusní zázemí klubu a klimatizované prostory
- dvě hudební scény
- čtyři bary na třech podlaží
- letní venkovní terasa s barem
- V.I.P. lounge
- zóna pro kuřáky

Podpořila náš spolek příspěvkem pro rozvoj aikido v dětském oddílu. 


WOOD-LIFE s.r.o.

Sruby a roubenky realizujeme především podle individuálních představ a požadavků klienta. S každým potencionálním klientem jednáme individuálně a na základě jeho vlastních představ prvotně zpracováváme studii srubu s ohledem na charakter stavebního pozemku. Součástí studie je i přesná a závazná cenová nabídka.

Podpořila náš spolek příspěvkem pro rozvoj aikido v dětském oddílu.

woodlife.cz


 OLC SYSTEMS s.r.o.

Společnost OLC Systems s.r.o., ryze česká softwarová společnost, která od svého vzniku v roce 2000 vyvíjí výrobní a evidenční informační systémy , pro desktopové a mobilní aplikace, podpořila náš spolek příspěvkem pro rozvoj aikido v dětském oddílu.

olc.cz


KOMINICTVÍ GARDOŇ

Kominické práce & servis

Kromě klasické kominické činnosti (čištění, kontrola, revize) se také zabývám frézováním, vložkováním a stavbou komínových systémů. Podpořila náš spolek příspěvkem pro rozvoj aikido v dětském oddílu.

kominictvi-gardon.cz


GREENBOND

Jsme nová, stále se rozvíjející firma s bohatými zkušenosti, která vznikla v roce 2016. Naší prioritou je spokojenost zákazníka, prvotřídní kvalita služeb a dokonalá komunikace se zákazníkem. Naše firma vznikla v roce 2016. Našim zákazníkům nabízíme vstřícnou komunikaci, návrh a důkladné projednání projektu a maximální možnou kvalitu odvedené práce.

Se vší úctou a respektem,

Green Bond s.r.o. 

  • Realizace a údržba veřejné zeleně
  • Revitalizace zahrad

  • Realizace střešních zahrad

  • Realizace zahrad včetně projektové dokumentace

Podpořila náš spolek příspěvkem pro rozvoj aikido v dětském oddílu.

greenbond.cz


HANÁCKÁ DÍLNA

Nacházíme originální řešení produktů jako jsou obaly, tašky, sedací vaky, transportní bay, pevné case brašny pro firemní i retailovou klientelu. Protože jsme česká firma a zakládáme si na komplexnímu servisu, ručíme nejen za kvalitu výrobků, ale také za jeho dlouhodobý záruční i pozáruční servis. Umožňujeme našim klientům zakázkovou výrobu na míru a dle jejich požadavků a to i v malých sériích nebo kusech.

Podpořila náš klub produkty , ze svého širokého portfolia .

hanackadilna.czAROMAMASÁŽE

Současná společnost a rytmus doby, diktují hektický způsob života. Takový životní styl způsobuje významnou stresovou zátěž projevující se dlouhodobou únavou přecházející ve ztuhnutí svalstva s následnými bolestmi zad a krční páteře. Salon AROMAMASÁŽE nabízí možnost snížení následků stresu pomocí relaxačních technik. Cílem nabízených a poskytovaných služeb je spokojený a uvolněný klient, který díky době strávené v našem salonu, dobije životní energii, zbaví se stresu a odchází s pocitem dobře investovaného času. 

Podpořila náš spolek příspěvkem pro rozvoj aikido v dětském oddílu. 

aromamaseri.cz


TEA TIME 4U

Prodej sypaných čajů a kvalitní zrnkové kávy od firmy OXALIS ,porcelánu, domácích sirupů .

Podpořila náš spolek příspěvkem pro rozvoj aikido v dětském oddílu. 


© 2023 Všechna práva vyhrazena.

合気道しんざオロモウツ

Aikido Shinza Olomouc z.s. je členem Aikido 4U


Vytvořte si webové stránky zdarma!